
Бак для сміття 35 л з защіпками сірий Planet
348 ₴
- В наявності
- Код: 6833
+380 (67) 232-47-05
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Об'єм: 35 л
Довжина/ширина/висота: 40 x 40 x 38 см
Вага: 0,9 кг
Колір: сірий
Гарантія: 30 днів
Країна виробник: Туреччина
Опис і застосування
Бак для сміття Planet №2 35 л сірий з кришкою. Перевагою даного бака є довговічні металеві затиски-замки. Використовується для збору побутових відходів. Дуже добре підходить для використання як усередині приміщень, так і на вулиці.
Об'єм: 35 л
Довжина/ширина/висота: 40 x 40 x 38 см
Вага: 0,9 кг
Колір: сірий
Гарантія: 30 днів
Країна виробник: Туреччина
Опис і застосування
Бак для сміття Planet №2 35 л сірий з кришкою. Перевагою даного бака є довговічні металеві затиски-замки. Використовується для збору побутових відходів. Дуже добре підходить для використання як усередині приміщень, так і на вулиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 35 л |
| Виробник | Planet |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип | Бак для сміття |
| Комплектація колесами | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴
