
Бак для душу 100 л з лійкою пластиковий для дачі літній Командор 2000
1 380 ₴
- В наявності
- Код: 5703
Шановні покупці. Зверніть увагу, орієнтовна вартість доставки перевізниками:
м. Київ та Київська область - вартість на сторінці Доставка та Оплата
в Регіони:
Нова пошта: 450 - 500 грн
Укрпошта: 450 - 500 грн
Делівері: 150 грн
(оновлено 06.2025)
При виборі перевізника Нова пошта вказуйте вантажне відділення (без обмежень) в зв'язку із габаритами.
Характеристики
Об’єм: 100 літрів
Довжина/ширина/висота: 75 x 75 x 35 см
Діаметр горловини: 25 см
Штуцер під злив: 1/2 дюйма
Колір: чорний
Кількість шарів: 2 шари
Тип: квадратний, Душ
Опис і застосування
Гарантія - 1 рік. Технічний паспорт завантажити.
Рекомендації щодо встановлення бака для душуДушеву кабіну або каркас під бак для душу, необхідно монтувати на рівну, тверду горизонтальну основу, конструкція повинна витримувати вагу бака з рідиною. Бак для душу повинен лежати на рівній твердій поверхні, а не висіти, щоб виключити провисання виробу під вагою води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Командор 2000 |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ємності | Поліетилен |
| Об`єм | 100 л |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ємність | Так |
| Кришка для ємності | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Діаметр люка | 250 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ціна | без ПДВ |
- Ціна: 1 380 ₴






