Характеристики
Объем 15 л
Довжина/ширина/висота: 38 x 38 x 15 см
Колір: прозорий
Матеріал: харчовий поліпропілен
Опис і застосування
Объем 15 л
Довжина/ширина/висота: 38 x 38 x 15 см
Колір: прозорий
Матеріал: харчовий поліпропілен
Опис і застосування
Таз зручний і міцний, можна використовувати при приготуванні і для зберігання харчових продуктів, а також в інших господарських цілях. Матеріал виробу поліпропілен, придатний для контакту з харчовими продуктами. Можна мити в посудомийній машині. Допустима заморозка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 см |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 38 см |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 15 л |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴


