Характеристики
Довжина/ширина/висота: 140 x 80 x 75 cм
Колір стільниці: чорний
Колір основи: хром
Вага: 30,5 кг
Гарантія: 2 роки
Опис і застосування
Витончений і стильний стіл Idea з чорної стільницею, припаде до смаку поціновувачам стилю мінімалізм. Стіл міцний і стійкий, каркас покритий хромом. Матеріал виробу поліпропілен, стійкий до низьких і високих температур, вологи, УФ-випромінювання. Рекомендується для використання всередині приміщення.
Торгова марка PAPATYA – визнаний законодавець моди в меблевій індустрії. Для створення своїх унікальних шедеврів, цей провідний світовий бренд, використовує сировину високої якості, застосовуючи новітні технології. Меблі PAPATYA експортується в США, Італію, Францію, Німеччину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Papatya |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Матеріал основи | Метал |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Можливість регулювання висоти столу | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 480 мм |
| Ширина столу | 480 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 5 994 ₴

