Відгуки про компанію Командор
- Євген К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Євгене, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000.
- Коментар продавця
- Карина Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Карина, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Віталий Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Віталій, декілька разів з вами намагались зв'язатись, але на жаль нам так і не вдалося до вас дозвонитись. Якщо у вас є якісь ще питання набирайте нас по контактах вказаних на сайті.
- Коментар продавця
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Міра, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Виктория У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вікторія, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- НаталіяВікторівна Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Наталія Вікторівна, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Володимир Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Володимир, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Владислав К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Владислав, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Андрій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Артем. Просимо вибачення, намагаємося бути уважними до наших клієнтів та зв'язуватися за кожним замовленням.
Можливо, з Вами не змогли зв'язатися. Також інформація на замовлення надходить Вам на електронну пошту, у листі вказується статус та рішення на замовлення.
Товару, який Вас цікавить, на жаль не було в наявності.
Якщо вас ще цікавить даний товар можете повторно зробити замовлення він вже є в наявності.
Дякуємо за звернення.
- Коментар продавця
- Артем К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Прочекали кілька днів, скасували замовлення і написали "на прохання покупця". Нічого я не прохав скасовувати! Ну немає товару — так і напишіть, що немає, навіщо на мене відповідальність перекладати?
- Коментар продавця
Доброго дня, Артем. Просимо вибачення, намагаємося бути уважними до наших клієнтів та зв'язуватися за кожним замовленням.
Можливо, з Вами не змогли зв'язатися. Також інформація на замовлення надходить Вам на електронну пошту, у листі вказується статус та рішення на замовлення.
Товару, який Вас цікавить, на жаль не було в наявності.
Якщо вас ще цікавить даний товар можете повторно зробити замовлення він вже є в наявності.
Дякуємо за звернення.
- Коментар продавця