Відгуки про компанію Командор
- Сергій Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Сергій. Просимо вибачення, намагаємося бути уважними до наших клієнтів та зв'язуватися за кожним замовленням.
Можливо, з Вами не змогли зв'язатися. Також інформація на замовлення надходить Вам на електронну пошту, у листі вказується статус та рішення на замовлення.
Товару, який Вас цікавить, на жаль не було в наявності. Якщо вас ще цікавить даний товар можете повторно зробити замовлення.
Дякуємо за звернення.
- Коментар продавця
- Олексій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Робив замовлення у понеділок ввечорі (у неробочий час), наступного ранку продавець зі мною зв"язався, узгодили деталі доставки (по Києву є можливість відправити на таксі - дуже зручний варіант), і вже по обіді у вівторок товари (2 бідони 35л) були у мене. Самі бідони гарної якості, на 100% відповідають призначенню і опису. Дякую продавцю, за потреби буду замовляти тут повторно.
- Коментар продавця
Олексій, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Светлана В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Світлана, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Дзігора В.
- Едуард Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Edik, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Виктория У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вікторія, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Павел П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Павле, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Олег Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олег, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Наталья К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Наталія, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Коментар продавця
- Галина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Галина, добрый день. Просим прощения, стараемся быть внимательными к нашим клиентам и связываться по каждому заказу.
Возможно с Вами не смогли связаться. Также информация по заказу приходит Вам на электронную почту, в письме указывается статус и решение по заказу.
Товара, интересующего Вас, к сожалению нет в наличии. Спасибо за обращение.
- Коментар продавця