Отзывы о компании Командор
- Євген К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Євгене, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000.
- Комментарий продавца
- Карина Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Карина, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Комментарий продавца
- Віталий Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Віталій, декілька разів з вами намагались зв'язатись, але на жаль нам так і не вдалося до вас дозвонитись. Якщо у вас є якісь ще питання набирайте нас по контактах вказаних на сайті.
- Комментарий продавца
- ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Міра, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Комментарий продавца
- Виктория У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вікторія, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Комментарий продавца
- НаталіяВікторівна Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Наталія Вікторівна, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Комментарий продавца
- Володимир Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Володимир, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Комментарий продавца
- Владислав К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Владислав, дякуємо за високу оцінку. Гарного дня. З повагою Командор 2000
- Комментарий продавца
- Андрій Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня, Артем. Просимо вибачення, намагаємося бути уважними до наших клієнтів та зв'язуватися за кожним замовленням.
Можливо, з Вами не змогли зв'язатися. Також інформація на замовлення надходить Вам на електронну пошту, у листі вказується статус та рішення на замовлення.
Товару, який Вас цікавить, на жаль не було в наявності.
Якщо вас ще цікавить даний товар можете повторно зробити замовлення він вже є в наявності.
Дякуємо за звернення.
- Комментарий продавца
- Артем К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прочекали кілька днів, скасували замовлення і написали "на прохання покупця". Нічого я не прохав скасовувати! Ну немає товару — так і напишіть, що немає, навіщо на мене відповідальність перекладати?
- Комментарий продавца
Доброго дня, Артем. Просимо вибачення, намагаємося бути уважними до наших клієнтів та зв'язуватися за кожним замовленням.
Можливо, з Вами не змогли зв'язатися. Також інформація на замовлення надходить Вам на електронну пошту, у листі вказується статус та рішення на замовлення.
Товару, який Вас цікавить, на жаль не було в наявності.
Якщо вас ще цікавить даний товар можете повторно зробити замовлення він вже є в наявності.
Дякуємо за звернення.
- Комментарий продавца